Cyklomaratontour...

Lipno baví celou rodinu! » Cyklomaratontour premiérově zavítá na Lipno

Cyklomaratontour premiérově zavítá na Lipno

 

První ročník Madeta Okololipna láká cyklisty do srdce Šumavy. Jedinečný závod se zázemím v Lipně nad Vltavou se pojede v neděli 23. června.

Na výběr bude jako u všech závodů zařazených do Cyklomaratontour z tras dvou délek, na nichž si každý přijde na to své. Připraveny budou také závody Waterr sport dětského poháru pro malé cyklisty, kteří si tak budou moci vyzkoušet atmosféru cyklistických závodů. A kdo ví, třeba právě na Lipně objeví lásku k jízdnímu kolu budoucí světový šampión!

Kromě samotných závodů bude v Lipně nad Vltavou čekat na účastníky Madeta Okololipna opět luxusní zázemí, na jaké jsou účastníci Cyklomaratontour zvyklí. Velký stan Madeta bude plný bohatého občerstvení s bohatým výběrem jídla a pití pro závodníky i jejich doprovod, ve stanu ALPA si budete moci dopřát před závodem nebo po něm masáž a děti se budou moci zabavit na skákacím hradě nebo u elektronických her a různých soutěží.

V rámci doprovodného programu si pak můžete zasoutěžit s kamarády v Mercedes-Benz Gold sprints na stacionárních kolech a při troše štěstí si třeba právě vy vysprintujete luxusní hodinky od společnosti 4PM - JET SET. A nebo se po závodě můžete jít podívat na Stezku korunámai stromů, která je jedním z největších turistických lákadel v Lipně nad Vltavou.

Přihlášky k závodu Madeta Okololipna je možné odeslat prostřednictvím internetu na stránkách www.cyklomaratontour.cz. O vstupné můžete soutěžit na našem facebookovém profilu.

Více informací o závodu Madeta Okololipna a celém seriálu, včetně elektronického přihlašování a aktualit naleznete na stránkách www.cyklomaraton.com

Na Lipno si kolo brát nemusíte. Naše půjčovny Intersport Rent Vám na závod půjčí kolo
za 192 korun na den a k tomu dostane navíc slevovou kartu Lipno Card.